“WeBuy.lt“ labai kruopščiai saugo jūsų asmeninius duomenis. Ši informacija apie privatumą apibrėžia, kokią asmeninę informaciją mes sukaupiame ir kaip ją panaudojame. Perskaitykite šią informaciją, kad sužinotumėte apie privatumo politiką.

Kasdieninis informacijos rinkimas

Visi internetinio tinklo serveriai stebi bendrą informaciją apie savo lankytojus. Ši informacija apima (bet neapsiriboja tuo) IP adresus, naršyklės duomenis, laiko žymas ir susijusius puslapius. Nei vienas iš šios informacijos punktų neleidžia nustatyti šio puslapio lankytojo tapatybės. Informacija yra stebima kasdieninės priežiūros ir administravimo tikslais.

Slapukai ir tinklo indikatoriai

Esant būtinybei, „WeBuy.lt“ naudoja slapukus saugoti informacijai apie lankytojo teikiamą pirmenybę vienai ar kitai informacijai ir naršymo istoriją, kad geriau patenkintų lankytojo poreikius ir/arba pateiktų vartotojo individualiems poreikiams pritaikyto turinio informaciją.

Reklamos partneriai ir kiti tretieji asmenys taip pat gali naudoti slapukus, skriptus ir/ arba tinklo indikatorius, kad galima būtų stebėti mūsų puslapio lankytojus ir patalpinti reklamą bei kitą naudingą informaciją. Toks stebėjimas yra vykdomas trečiųjų asmenų tiesiogiai jų pačių serveriais ir remiasi jų pačių privatumo politika.

Jūsų privatumo kontroliavimas

Atkreipkite dėmesį, kad jūs patys galite keisti savo naršyklės nustatymus, kad išjungtumėte slapukus, jeigu esate susirūpinę savo privatumu. Išjungti slapukus visiems puslapiams nėra rekomenduojama, kadangi tai gali trukdyti naudotis kai kuriais puslapiais. Geriausia išeitis yra išjungti ar įjungti slapukus kiekvienam puslapiui. Paieškokite savo naršyklės informacijoje nurodymų, kaip blokuoti slapukus ar kitus stebėjimo mechanizmus. Šis interneto naršyklių privatumo valdymo nuorodų sąrašas taip pat gali būti naudingas: GoogleFirefox, Windows.