Sveiki atvykę į mūsų puslapį. Jei ir toliau tęsite naršymą bei naudojimąsi šia svetaine, jūs sutinkate laikytis taisyklių ir vykdyti naudojimosi sąlygas, kurios kartu su mūsų privatumo politika reguliuoja „WeBuy.lt“ ir jūsų santykius šiame tinklapyje. Terminas „WeBuy.lt“ arba „mes“ apibūdina svetainės savininką. Terminas „jūs“ apibūdina tinklapio vartotoją arba lankytoją.

Šios svetainės naudojimui yra taikomos tokios naudojimosi taisyklės:

  • Šios svetainės puslapių turinys yra tik jūsų bendrai informacijai ir vartojimui. Jis gali būti keičiamas be jokio išankstinio įspėjimo.
  • Nei mes, nei bet kurios trečiosios šalys neteikiame jokių išlygų ar garantijų dėl informacijos ir įvairios šioje svetainėje randamos ir siūlomos medžiagos tikslumo, savalaikiškumo, veikimo, išsamumo ir tinkamumo. Jūs pripažįstate, kad siūlomoje informacijoje ir medžiagoje gali būti netikslumų ar klaidų, ir mes visiškai atsiribojame nuo atsakomybės už tokius netikslumus ar klaidas, kiek tai maksimaliai leidžiama pagal įstatymus.
  • Naudodamiesi bet kokia informacija arba medžiaga šioje svetainėje, patys prisiimate riziką, už kurią mes nesame atsakingi. Jūs esate patys atsakingi už tai, kad bet kokie produktai, paslaugos ar informacija, randami šioje svetainėje, užtikrintai atitiktų jūsų individualius poreikius.
  • Visi prekių ženklai, pateikti šioje svetainėje, kurie nėra nuosavybė arba nėra licenzijuoti operatoriaus, priklauso šiai svetainei.
  • Kartkartėmis šioje svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Šios nuorodos yra pateikiamos jūsų patogumui, suteikti tolimesnei informacijai. Tačiau tai nereiškia, kad mes atsakome už šias svetaines. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už susijusių svetainių turinį.